2018/2019 õ-a

Huviring Juhendaja Sihtrühm Toimumisaeg Kontakt
Arvutiring Vallo Madar 3. kl K
13:40 -14:25 üle nädala
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kultuuriring Kristiina Norralt, Krista Tõnnov 7.-9. kl kokkuleppel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kunstiring Mariliis Lõhmus 1.- 5. kl N 12:45-15:20 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Käsitööring Iivi Raud 4.-9.kl kokkuleppel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Loovusring Mariliis Lõhmus 6. - 9.kl E 14:35-17:00 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mudilaskoor Merike Pedaste 1.-3. kl T ja K
14:35-15:25
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Robootika Vallo Madar 1. kl
alustab jaanuarist 2019 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.