NÄDALAKAVA

Õpetajate kontaktid

Vastavalt valitsuskabineti otsusele, seoses COVID-19 haiguse levikuga, on Vara koolimaja suletud alates esmaspäevast, 16. märtsist ning Vara Põhikooli kõik klassid lähevad üle ajutiselt distantsõppele. Iga kahe nädala järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta. Õpiülesanded ja täiendavat infot jagatakse õpilastele ja nende vanematele eKooli, kooli kodulehe või e-posti aadresside kaudu.

Info Vara kooli kohta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5120644.

face

Logo3

logo-est-kiva

AOTK logo                roheline kool logo est