20. veebruaril algusega 17.00 toimus Vara Põhikoolis kooliball, millega tähistasime Eesti Vabariigi 97. sünnipäeva. Õpilased olid ennast uhkelt riidesse pannud ning juba see andis üritusele pidulikkust juurde. Avakõne pidas Vara vallavanem Väino Kivirüüt ja tunnustati Reegina Kariset tulemuslikult kabevõistlustel osalemiste eest.

Peo alguses sai tantsida, süüa või siis lihtsalt muusikat kuulata. Kell 18.00 tulid esinema koomöödiatrupp Ruutu10, kes tegid improteatrit - kõik sündis kohapeal! Nad tegid meile ja meiega koos soojendusharjutusi ning küsisid inspireerivaid sõnu, et oma naljakaid etteasteid alustada, kaasates ja publikut. Vahepeal oli kõigil võimalus pilte teha ilusa raami sees, mida aitas meil valmistada õppealajuhataja Alvi Pärn. Hiljem mängisime õpilastega mängu Psühholoog. Mängu point sai psühholoogidele kiiresti selgeks ja oli jälle aeg tantsida ja õhtut nautida.

Õhtu jätkudes jõudis kätte aeg välja loosida ballikuningas ja kuninganna. Nendeks said Kristi Soome ja Johannes Petmanson. Auhindadeks olid Forum Cinemas kino kinkekaardid. Lisaks loosisime välja ühe õnneliku, kes samuti kinkekaardi sai. Õhtu jätkus tantsides ning lõppes kell 21.00, mil valla buss viis kaugemal elavad lapsed koju.

Forum Cinemas oli lahkesti nõus meid sponsoreerima oma kinkekaartidega ning Ruutu10 teatritrupp külastas meid tänu Eesti Tervisedenduse Ühingule, MTÜ Vara Laeka ja Vara vallavalitsuse toetusele - suured tänud teile kõigile!

Kooliballi korraldusmeeskond:

Alis Rooma