Reedel, 4. oktoobril toimus Vara Põhikoolis õpetajate päev.

Tavaliselt kestavad tunnid 45 minutit, aga siis kestis tund vaid  20 minutit. Kooli direktoriks oli sel päeval üheksandik Andres Kivi. Ta andis ka matemaatikat ja kunstiõpetust. Kuuendik Aiko Vaasa kommenteeris: „Mulle meeldis see päev ja ma tahaks saada kunstiõpetajaks.“ Kokkuvõtteks sõnas ta, et Vara põhikoolis ei olevat tema arvates kunagi enne nii toredat õpetajate päeva toimunud ja selliseid üritusi võiks olla rohkem kui üks kord aastas.

Kristi Soome, 6. kl

Üritust kommenteerivad üheksandikud:
Meile õpetajate päev meeldis ja tunnid olid võrdlemisi rahulikud.  Tundus, et ka õpilaste arvates õnnestus päev hästi. Meile ei meeldinud see, e tunnid ja vahetunnid olid nii lühikesed. Kella helistamine kulutas kogu vahetunni ja nii ei jäänud lihtsalt aega seda päeva nautida.

Andres Kivi, Eneli Rooma, Airiin Vaasa