Alustasime seda kooliaastat täideläinud “helesinise unistusega”. Osade õpetajate jaoks unistus, teiste jaoks uus töökoht, kolmandate jaoks paranenud töötingimused ja esimesse klassi astujate jaoks lihtsalt nende esimene koolimaja. Ilus, avar, kollane ja puhas.

Esimene koolipäev püsib vast iga inimese hinges. Olgu see siis esimene, teine või kolmas septembrikuu päev.

Avaaktusele kogunenud rahva silmist võis lugeda rõõmu ja elevust uute ilusate ruumide   kasutuselevõtust ja tublide laste etteastetest. Meie kooli noormehed olid ühepäevase õppepäeva najal toimetamas tehnikaruumis, kuhu jookseb kokku kogu saali tehnika korraldus. Uus õppeaasta toob alati endaga kaasa mingeid muudatusi. Mäletan oma kooliajast – esimeseks septembriks olid kõik paljuski muutunud. Kes on koolist lahkunud, kes juurde tulnud, kes juukseid lõiganud või värvinud, jne. Samad muutused on ka meie koolimajas.

Eelnevad aastad ülerahvastatud õppeploki osa  tundub nüüd tühja ja vaiksena. Uued ilusad ruumid lausa kutsuvad õpilasi.

Soovin kõikidele lastele, vanematele ja õpetajatele stressivaba õppeaastat! Kuhjaga inimlikkust ja üksteise mõistmist, et lastest kasvaksid "SUURE SÜDAMEGA" inimesed.

Huvijuht,

Eda Jüris